NSX 2017

NOWA POD KAŻDYM WZGLĘDEM

Honda NSX pozwala poczuć drogę jak nigdy wcześniej. Supersamochód dopracowany w każdym calu, który łączy zwykłą jazdę z oszałamiającymi, sportowymi osiągami.

Silnik napędzający auto to turbodoładowane V6 o pojemności 3,5 litra. Każdy egzemplarz jest budowany osobiście przez jednego z sześciu konstruktorów, krok po kroku, przez ponad pięć dni. To właśnie ludzki dotyk budzi do życia Hondę NSX.

Logo NSX

Generacja NSX

Nieporównywalne sportowe osiągi i technologia hybrydowa — doskonałe zrównoważenie mocy i prowadzenia.

Aluminiowa konstrukcja godna podziwu

Honda NSX idealnie łączy formę i funkcjonalność.

Zespół ramy przestrzennej Hondy NSX

Połączenie aluminiowego podwozia z płytami podłogowymi z włókna węglowego oraz niezwykle wytrzymałej stali tworzy lekką i sztywną konstrukcję.

Podwozie zbudowano w sposób, który zapewnia zwiększoną wytrzymałość w miejscach, gdzie jest to konieczne. Pozostałe miejsca niewymagające wzmocnienia pozostają lekkie. Jest to wiodący cykl produkcyjny w przemyśle motoryzacyjnym. Jest to kwintesencja Hondy NSX.

Żyje i oddycha

Honda NSX zasysa powietrze poprzez system Total Airflow, który doprowadza je do układu chłodzenia elementów układu napędowego i hamulcowego, zapewniając niezrównane osiągi. Powietrze jest następnie wydychane przez dokładnie umiejscowione tylne kanały wylotowe, które minimalizują opór.

Biała Honda NSX — widok z tyłu

Doskonałe kształty. Aerodynamiczne linie Hondy NSX nadają jej niepowtarzalnego wyglądu na drodze i maksymalizują docisk nadwozia przy wysokich prędkościach.

SUPER OSIĄGI

Umysł i ciało łączą się z samochodem.

Reakcja Hondy NSX jest natychmiastowa — pomyśl o tym, aby skręcić, a ona skręca. Samochód staje się rozwinięciem woli kierowcy.

Sztywność podwozia, sportowo zestrojone zawieszenie oraz precyzyjny rozkład masy w połączeniu z napędem na wszystkie koła Sport Hybrid Super Handling All-Wheel-Drive przyspiesza bicie serca już po pierwszym okrążeniu na torze.

Honda NSX na drodze — widok z lotu ptaka

WYJĄTKOWE TRYBY JAZDY

Dzięki czterem różnym trybom jazdy dostępnym na wyciągniecie ręki Hondę NSX można dostosować do każdych wymagań.

PIĘKNO OSIĄGÓW

Harmonia sportu i luksusu.

Nie tylko osiągi przyspieszają bicie serca. Niesamowite sportowe wnętrze, które osadza kierowcę w samym centrum sterowania Hondy NSX, podwyższy Twój puls do wyścigowych wartości.

Wnętrze czerwonej Hondy NSX